2017 – 2018

Başvuru

Liste

2017-2018 Öğretim Yılı ADEKSAM Bursunu Kazanan Lise  Öğreciler Listesi

Adı,Baba Adı ve Soyadı Yaşadığı Yer Okul
1 Adelisa Mustafa Dzitanova Tsrnik – Pehçevo Sağlık Lisesi – Gostivar
2 Akçe İsa  Recepova Yüksek Mahalle – Ustrumca Teknik Lisesi – Gostivar
3 Ali Abdullah Abdulov Çalıklı – Valandova Teknik Lisesi – Gostivar
4 Almira Sermiya Durakoska Debreşte – Dolneni Düz Lise – Gostivar
5 Aylina Musa Ridarova Tsrnik – Pehçevo Sağlık Lisesi – Gostivar
6 Belma Deniz  Şamkarova Berovo Teknik Lisesi – Gostivar
7 Berra Buyar  Hüseini Gostivar Sağlık Lisesi – Gostivar
8 Burçin Sebo Alimova Dedeli – Valandovo Teknik Lisesi – Gostivar
9 Cihat Cevat Caf Debreşte – Dolneni Sağlık Lisesi – Gostivar
10 Denis İzet Kurtov Koreşnik- Demir Kapı Arseni Yovkov Ekonomi Lisesi – Üsküp
11 Doğan Ercan Vişka Gostivar Ekonomi Lisesi – Gostivar
12 Ebrar Harun Saliyi Vraptişte Ekonomi Lisesi – Gostivar
13 Eda Abdulselam Memedi Y. Banisa – Gostivar Sağlık Lisesi – Gostivar
14 Eda Burhanedin İbiş Gostivar Düz Lise – Gostivar
15 Elma Mirsad İmerovska Mogorçe – Debre Sağlık Lisesi – Gostivar
16 Emela Nafiz Osmanoska Labunişta – Struga İsa Bey Medresesi – Gostivar
17 Enhar Abdulbahri İsmaili Gostivar Düz Lise – Gostivar
18 Ennur Abdulkadar Zeynul Kırçova Mirko Mileski Düz Lise – Kırçova
19 Ennur Özcan İsmaili Gostivar Düz Lise – Gostivar
20 Eray Nead Feyzula Kalkandelen Sağlık Lisesi – Kalkandelen
21 Esra Ercan Hoca Gostivar Teknik Lisesi – Gostivar
22 Ferdi Recep Boşnak Elessa – M.Jupa Teknik Lisesi – Gostivar
23 Gufran ahmed Afçe Gostivar Düz Lise – Gostivar
24 Gülçin Maarem  Ömer Novak – M.Jupa Teknik Lisesi – Gostivar
25 Haci Sevdan Arif Novak – M.Jupa Sağlık Lisesi – Gostivar
26 İclal Gürsel  Memedi A.Banisa – Gostivar Sağlık Lisesi – Gostivar
27 İkbal Muzafer Yusuf Üsküp Sağlık Lisesi – Kalkandelen
28 İmran Nazmiya Abduli Skudrinye – Mavrova Rostuşa Sağlık Lisesi – Gostivar
29 İsmeta Bekim Demişoska Labunişta – Struga İsa Bey Medresesi – Gostivar
30 Kerem Şani Aliyi Vraptişte Düz Lise – Gostivar
31 Kübra Ercan Melani Gostivar Sağlık Lisesi – Gostivar
32 Levent Nadır Mehmedi Vrapçişte Ekonomi Lisesi – Gostivar
33 Leyla Recep Asanoska M.Jupa Sağlık Lisesi – Gostivar
34 Malik İlam Aliovski Gostivar Düz Lise – Gostivar
35 Mazes Memed İdrizova Çalıklı – Valandova Teknik Lisesi – Gostivar
36 Melhim Besir Neziri Skudrinye – Mavrova Rostuşa Düz Lise –  Mavrovo ve Rostuşa
37 Meliha Kamil Oşafova Tsrnik – Pehçevo Sağlık Lisesi – Gostivar
38 Melisa İsa Paşagai Gostivar Sağlık Lisesi – Gostivar
39 Merdan Saki Kerimoski Kanatlar – Pirlepe Sağlık Lisesi – Gostivar
40 Merhan Vait Vaiti Skudrinye – Mavrova Rostuşa Teknik Lisesi – Gostivar
41 Merhim Zubair İbrahimi Skudrinye – Mavrova Rostuşa Düz Lise –  Mavrovo ve Rostuşa
42 Meryem Mükrem Ademi Vraptişte Teknik Lisesi – Gostivar
43 Muhammed Ümürli Alili A.Banisa – Gostivar Ekonomi Lisesi – Gostivar
44 Murat Asani Şevval Zdunye – Gostivar Teknik Lisesi – Gostivar
45 Müdrüke Abas Ademi Vraptişte Düz Lise – Gostivar
46 Mükrem Latif Ruşiti Zdunye – Gostivar İsa Bey Medresesi-Üsküp
47 Mümün İbraim Aliov Kocalı – Radoviş Kosta Susinov Düz Lise – Radoviş
47 Nalan Fadil Zekiri A.Banisa – Gostivar Düz Lise – Gostivar
49 Nesrin Yakup Emurlai Tearçe – Kalkandelen Sağlık Lisesi – Kalkandelen
50 Neşra  Turan Tufai Gostivar Sağlık Lisesi – Gostivar
51 Nuseyba Fadil Memedi Gostivar Sağlık Lisesi – Gostivar
52 Orhan  Gafur Recep Novak – M.Jupa Düz Lise – Gostivar
53 Ömer İsmail Feyzoski Debreşte – Dolneni Ekonomi Lisesi – Gostivar
54 Özlem Abdül Recep Novak – M.Jupa Yosip Bros Tito Düz Lise – Üsküp
55 Özlem Ekrem Kanturova Tsrnik – Pehçevo Teknik Lisesi – Gostivar
56 Pembe Eyzaf Ferat Pırnalı – İştip Teknik Lisesi – Gostivar
57 Raşit Hüsein Hüseini A.Banisa – Gostivar Teknik Lisesi – Gostivar
58 Saadet Amdi Osman Pırnalı – İştip Teknik Lisesi – Gostivar
59 Sabrina Necat Mingarova Tsrnik – Pehçevo Düz Lise – Gostivar
60 Sahida Zeynel Arslanovska Bayramovtsi – M.Jupa Ekonomi Lisesi – Gostivar
61 Sakip  Mürsel Şaini Zdunye – Gostivar Ekonomi Lisesi – Gostivar
62 Salim Naim İboski Debreşte – Dolneni Düz Lise – Gostivar
63 Sedef Memet Kamili Gostivar Düz Lise – Gostivar
64 Selda Feran İbraimi Kalkandelen Sağlık Lisesi – Kalkandelen
65 Selmin Sadula İbraimi Skudrinye – Mavrova Rostuşa Düz Lise –  Mavrovo ve Rostuşa
66 Sema Ercan Muçi Gostivar Sağlık Lisesi – Gostivar
67 Seran Fariz  Neziri Gostivar Sağlık Lisesi – Gostivar
68 Sercan Kemal Züber Breştanik – M.Jupa Düz Lise – Gostivar
69 Serpil İslam İslami Gostivar Sağlık Lisesi – Gostivar
70 Seydo Seydin Skudrinye – Mavrova Rostuşa Sağlık Lisesi – Gostivar
71 Şakira Resul İzeiroska Kosovrasti – Debre Sağlık Lisesi – Gostivar
72 Yahya İslam Aliyi Vrapçişte Düz Lise – Gostivar
73 Yavuzselim Atilla  Aliyi Y. Banisa – Gostivar Ekonomi Lisesi – Gostivar
74 Yusuf Memed Kopov Koreşnik- Demir Kapı Arseni Yovkov Ekonomi Lisesi – Üsküp
75 Yüsra  Kuytim Seydini Gostivar Sağlık Lisesi – Gostivar
76 Zinel Selman Memedov Kocalı – Radoviş Kosta Susinov Düz Lise – Radoviş

 

2017-2018 Öğretim Yılı ADEKSAM Bursunu Kazanan Üniversite Talebeler Listesi

 

 

Adı, Baba Adı ve Soyadı Yaşadığı Yer Bölüm Üniversite – Şehir
1 Abdülvayit Sebaedin Muaremi Gostivar Hukuk Kiril ve Metodiy – Üsküp
2 Aida Rujdiya Kalaç Üsküp Ekonomi Kiril ve Metodiy – Üsküp
3 Amar Faredin Mekik Üsküp Tıp Kiril ve Metodiy – Üsküp
4 Asen  Erol Ademi Gostivar Kimya Kiril ve Metodiy – Üsküp
5 Aysel Rujdi Maksud Ohri Hukuk Kiril ve Metodiy – Üsküp
6 Ayşe Veli Neziri Gostivar Ekonomi Kiril ve Metodiy – Üsküp
7 Bahar Salio Eyup Yaşar Pırnalı – İştip Hemşirelik Gotse Delçev – İştip
8 Bariye Rasim İbraimova Topolnitsa – Radoviş Türk Dili ve Edebiyatı Gotse Delçev – İştip
9 Ceyda  Ercan  Lama Üsküp Matematik Mühendisliği Kiril ve Metodiy – Üsküp
10 Daut İsmail Çekoviç Üsküp Bilgisayar Mühendisliği Kiril ve Metodiy – Üsküp
11 Dilara SebaedinTaravari Gostivar Hukuk Kiril ve Metodiy – Üsküp
12 Ece Emir Memedova Koçana Hukuk Gotse Delçev – İştip
13 Ece Namıkkemal Nuhi Kalkandelen Moleküler Biyoloji Kiril ve Metodiy – Üsküp
14 Elanur Naci Lilai Gostivar Bilgisayar Mühendisliği Kiril ve Metodiy – Üsküp
15 Erhan Zudiya Zenyili Skudrinye – Mavrova Rostuşa Hemşirelik Kiril ve Metodiy – Üsküp
16 Erol Kemal İbraimi Skudrinye – Mavrova Rostuşa Makine Mühendisliği Kiril ve Metodiy – Üsküp
17 Handan Adnan Loç Gostivar Pedagoji Kiril ve Metodiy – Üsküp
18 Kayahan Turgut Selmonov Çalıklı – Valandova Makine Mühendisliği Kiril ve Metodiy – Üsküp
19 Melike Fikret  Recep Dedeli – Valandova Tıp Gotse Delçev – İştip
20 Mine Abradil Alieva Pırnalı – İştip Tıp Kiril ve Metodiy – Üsküp
21 Mustafa Süleyman Tayip Konçe Makine Mühendisliği Gotse Delçev – İştip
22 Mümine Mümin Üseinova Alikoç – Radoviş Türk Dili ve Edebiyatı Kiril ve Metodiy – Üsküp
23 Nakşiye Bedri İbraimova Topolnitsa – Radoviş Tıp Gotse Delçev – İştip
24 Nazliye Ekrem Abdiramani Terçe – Kalkandelen Ebelik Kalkandelen Üniversitesi
25 Necla  Memed İbraimova Topolnitsa – Radoviş Türk Dili ve Edebiyatı Gotse Delçev – İştip
26 Nercivan Muammer Şemo Resne Biyokimya Kiril ve Metodiy – Üsküp
27 Nermina Esad Çoroviç Üsküp Türk Dili ve Edebiyatı Kiril ve Metodiy – Üsküp
28 Nida Ayhan Bayrami Gostivar Hemşirelik Kiril ve Metodiy – Üsküp
29 Nilüfer Ahmed Başgül Gostivar Bilgisayar Mühendisliği Kiril ve Metodiy – Üsküp
30 Rukiye Ümürli Şabani Gostivar Biyokimya Kalkandelen Üniversitesi
31 Safet  Emin Aliov Kocalı – Radoviş Polis Akademisi Kliment Ohridski – Üsküp
32 Sanela Nusret Çekovik Kalkandelen Türk Dili ve Edebiyatı Kiril ve Metodiy – Üsküp
33 Selda Sinan Davtoska Lisiçani – Plasnitsa Tıp Gotse Delçev – İştip
34 Sevim Necati İlyaz Üsküp Spor Kiril ve Metodiy – Üsküp
35 Şeyma  Alaedin Nuredini Gostivar Hemşirelik Kalkandelen Üniversitesi
36 Tarık Tacedin Seyfula Kalkandelen Sosyoloji Kiril ve Metodiy – Üsküp
37 Tuba Muzafer Nuredini Gostivar Biyolabaratuvar Muhendisliği Kiril ve Metodiy – Üsküp
38 Zeynep Haşim Tekeşanoski Kanatlar – Pirlepe Ekonomi Kiril ve Metodiy – Üsküp
39 Zeynep Payazit Murati Skudrinye – Mavrova Rostuşa İlahiyat İlahiyat Fakültesi – Üsküp

Dağıtım