XIII. 2010 – 2011

LİSE VE DENGİ OKUL ÖĞRENCİLERİ

S.N Adı Baba adı ve Soyadı Doğum Yeri Okuduğu Okul Sınıf
  1. 1
Nalan İsmet Toska Gostivar Sağlık Lisesi – Gostivar IV
  1. 2
Asen Erol Hocisa Gostivar Sağlık Lisesi – Gostivar I
Berat Nevzat Hocisa Gostivar İktisat Lisesi – Gostivar II
Muhammed Yaşar Bayraktar Gostivar İktisat Lisesi – Gostivar I
Gülcan Musa Şare Gostivar İktisat Lisesi – Gostıvar II
Kübra Mütalip İslam Gostivar Düz Lise – Gostivar II
Yasemin Rezak İsmaili Gostivar Düz Lise – Gostivar III
Semiran Adem Melan Gostivar Düz Lise – Gostivar III
Ebru Mensur Menga Gostivar Sağlık  Lisesi – Kalkandelen II
Nalan Hüdaver Aruç Gostivar Medrese – Gostivar I
Sema Enver Ademi Vrapçişte Sağlık  Lisesi – Kalkandelen II
Serhan Abdülsamet Mamuti Tearçe Sağlık  Lisesi – Kalkandelen III
Meryem Aziz Mürtezani Kalkandelen Sağlık  Lisesi – Kalkandelen I
Emir Selman Lokan Kalkandelen Sağlık  Lisesi – Kalkandelen III
Munir Mustafa Misimi Urviç Sağlık  Lisesi – Kalkandelen II
Elisa Seyfidin Cemaili Urviç Sağlık  Lisesi – Kalkandelen II
Nergüzel Adem Dauti Urviç Sağlık  Lisesi  -Kalkandelen II
Elvira Ferid Fetai Urviç Sağlık  Lisesi – Kalkandelen II
Özlem Ramadan Omeri Urviç Sağlık  Lisesi – Kalkandelen II
Alma Vezaip Misimi Urviç Sağlık  Lisesi – Kalkandelen II
Aygül Faruk Yonuzi Urviç Sağlık  Lisesi – Kalkandelen II
Meryema Celadin Celadini Urviç Sağlık  Lisesi – Kalkandelen III
Cenis Memetaliya Asani Urviç Sağlık  Lisesi – Kalkandelen III
Aygül Faruk Yonuzi Urviç Sağlık  Lisesi – Kalkandelen II
Alma Nevzat Misimi Yelovyane Sağlık  Lisesi – Kalkandelen II
Meliha İsmail Çekoviç Üsküp Sağlık  Lisesi – Üsküp III
Sedat Visel Visel Debre Düz Lise – Gostivar II
Rahman Refet İlyas Debre Düz Lise – Gostivar II
Mücahid Ayredin Kamiloski Debre Sağlık  Lisesi – Gostivar II
Selma Sadredin Ayroska Debre Sağlık  Lisesi – Gostivar II
Semra Zekir Sadikoska Debre Sağlık  Lisesi – Gostivar I
Kail Nazım Sidi Debre Düz Lise – Gostivar II
Enes Rujdiya Osmanoski Debre İktisat Lisesi – Gostivar II
Orhan Zini Skender M.Jupa Sağlık  Lisesi – Gostivar II
Faik Zenula Bayramovski M.Jupa Sağlık  Lisesi – Gostivar II
Dilek Nasir Tale M.Jupa Sağlık  Lisesi – Gostivar II
Amsal Hamid Şemovski M.Jupa Sağlık  Lisesi­  – Gostivar III
Mirvetka Şefki Elmazovski M.Jupa Sağlık  Lisesi – Gostivar III
Mehida Naser Sefedinovska M.Jupa Sağlık  Lisesi – Gostivar II
Omer Safet Sadoski Jitnenik – M.Jupa Sağlık  Lisesi – Gostivar III
Sinem Mirto Süleymanovska Jitnenik – M.Jupa Sağlık  Lisesi – Gostivar II
Gonca Halil Seydi Breştanik – M.Jupa Sağlık  Lisesi – Gostivar IV
Asip Medi Durmiş Elessa – M.Jupa Düz  Lise – Gostivar III
Hakan Ayrulla Emre Novak – M.Jupa Düz  Lise – Gostivar I
Oktay Mimin Emro Novak – M.Jupa Lise – Gostivar I
Behat Smail Balkan Valandova Düz  Lise – Gostivar II
İzzet Hasan Osman İştip Düz  Lise – Gostivar IV
Mümin İsmail Mahmut İştip Düz Lise – Gostivar III
Süleyman Yusin Aliov İştip Düz Lise – Gostivar III
Deniz Süleyman İdriz İştip Endüstri Lisesi – Gostivar IV
Erdeney Enver Nurevski Lisiçani – Kırçova Düz  Lise – Gostivar II
Enes Esver Bayramoski Lisiçani – Kırçova Düz  Lise – Gostivar II
Edis Kemal Nur Lisiçani – Kırçova Iktisat  Lisesi – Gostivar II
Ozkan Nurfet Zeynoski Lisiçani – Kırçova Sağlık  Lisesi – Gostivar III
Meryem Sefudin Ali Lisiçani – Kırçova Düz Lise – Gostivar III
Samir Senamedin Baftiroski Lisiçani – Kırçova Endüstri Lisesi – Gostivar III
Elifa Fazliya Saliofski Lisiçani – Kırçova İktisat  Lisesi – Gostivar III
Azra Mukail Sami Lisiçani – Kırçova İktisat  Lisesi – Gostivar III
Reyhan Daut Hacirecep Lisiçani – Kırçova Iktısat  Lisesi- Gostivar III
İsmetka Selaudin Şemoska Plasnitsa – Kırçova Sağlık  Lisesi – Gostivar III
Refik Yonuz İzeiroski Kırçova Endüstri Lisesi – Gostivar II
Ayner Abdülfeta İbraimoski Kırçova Düz Lise – Gostivar III
Mukades Erol Telak Kırçova Sağlık  Lisesi – Gostivar II
Amel Safiyudin Veysel Kırçova Endüstri Lisesi – Gostivar I
Emir Nejdet Kulcioski Kırçova Endüstri Lisesi – Gostivar I
Nuredin Süleymanoski Kırçova Endüstri Lisesi – Gostivar II
Ehad Şefket Seydinoski Ohri Sağlık  Lisesi – Gostivar II
Aylin Atilla Mustafa Ohri Sağlık  Lisesi – Gostivar I
Elif İlker Hamid Ohri Sağlık  Lisesi – Gostivar IV
İlmiye Nevzat Malik Ohri Sağlık  Lisesi – Gostivar IV
Enver Enver Hiseinov Radoviş Düz Lise – Gostivar IV
Erdan Aliosman Memedov Radoviş Düz Lise – Gostivar IV
Cemal Cafer Üzeyinoski Kanatlar Düz Lise – Gostivar III
Serdar Aliazgar Tekeşenoska Kanatlar Düz Lise – Gostivar III
Seyran Muzafer Sinanoska Debreşte Düz Lise – Gostivar IV
Melek Sadriya Şerifoska Debreşte Sağlık  Lisesi – Gostivar III
Elvis Ahmet Kadriov Delçevo Endüstri Lisesi – Gostivar II
Fetiye Bayram Recepovski Musintsi – Manastır İktisat  Lisesi – Gostivar II
Canan Kantarova Tsırnik – Pehçevo Düz Lise – Pehçevo III
Emrah Selahedin Abdullah Resne Sağlık  Lisesi – Gostivar II
Zeynep Aşim Tekeşanoski Kanatlar – Pirlepe Düz  Lise – Gostivar III
Güleryah Aguşeva Radoviş Düz Lise –  Radoviş II
Tayfur Demir İştip Düz Lise – Radoviş II
Orhan Memişoski Pirlepe Düz Lise – Radoviş III
Memed Usinov İştip Düz Lise – Radoviş I
Ersin Saliov Radoviş Düz Lise – Radoviş III
Ceylan Mikail Demir Resne Düz Lise – Resne I
Nalan Ercan Raif Resne Düz Lise – Resne II
Emrah Adnan Demir Resne Düz Lise – Resne III
Abdula Rujdi Bayram Struga Düz Lise – Struga I
Vehbi Talat Delagojda Struga Düz Lise – Struga II
Ayla Nasuf  Mazlum Struga Düz Lise – Struga III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ

 

SrN Adı  Baba Adı  Soyadı Doğum yeri Okuduğu okul Sınıf
1. Edita Aliloska Debreşte Pedagoji Fakültesi – Üsküp I
2. Orhan Barov Radoviş Felsefe Fakültesi – Üsküp IV
3. Elis Alil Üsküp Pedagoji Fakültesi – Üsküp II
4. Meryem Tufa Gostivar Filoloji Fakültesi – Üsküp II
5. Sabri Ağa Gostivar Beden Eğitimi – Kalkandelen I
6. Sündüs Likayaz Gostivar Fen Fakültesi – Kalkandelen I
7. Sabiha Loç Gostivar Filoloji Fakültesi – Üsküp III