XIX. 2016 – 2017

ADEKSAM 2016-2017 Öğretim Yılı Bursunu Kazanan Lise Öğrencileri
  Adı,Baba Adı ve Soyadı Yaşadığı Yer Okul Sınıf
1 Doğan Ercan Vişka Gostivar Belediye Ekonomi Lisesi-Gostivar II
2 Melek Erol Hoca Gostivar Meslek Sağlık Lisesi-Gostivar III
3 Meryem Mükrem Ademi Vrapçişte Belediye Teknik Lisesi-Gostivar III
4 Arzu Kurtiş Bilali Y.Banisa Belediye Ekonomi Lises-Gostivar IV
5 Zera Keramedin Ademi A.Banisa Belediye Ekonomi Lises-Gostivar II
6 Nuseyba Nebi Hanci Gostivar Meslek Sağlık Lisesi-Gostivar I
7 Bahar İsmail Loçi Gostivar Belediye Ekonomi Lises-Gostivar IV
8 Ceylan Ercan Bilali Gostivar Belediye Ekonomi Lises-Gostivar IV
9 İzem Sezer Karaberzat Gostivar Meslek Sağlık Lisesi-Gostivar I
10 Handan Adnan Loç Gostivar Belediye Ekonomi Lises-Gostivar IV
11 Şakir Mürsel Şaini Zdunye Belediye Ekonomi Lises-Gostivar III
12 Şekibe Yusuf İlyazi Gostivar İsa Bey Medrese-Gostivar II
13 Fatime Muamer Zeynuli Y.Banisa İsa Bey Medrese-Gostivar II
14 Kübra Ercan Melan Gostivar Meslek Sağlık Lisesi-Gostivar II
15 Kadir Tacedin Karaberzat Gostivar Belediye Lisesi-Gostivar I
17 Magbule Musa Şare Gostivar Belediye Ekonomi Lises-Gostivar IV
18 Yaser Gürsel Memedi A.Banisa Belediye Ekonomi Lises-Gostivar IV
19 Sercan Kemal Züber Breştanik – M. Jupa Belediye Lisesi-Gostivar I
20 Enes Muamedali Beadini A.Banisa Belediye Lisesi-Gostivar II
21 Denis İzet Kurtov Demir Kapı Arseni Yorkov-Üsküp II
22 Adis Aynur Bayramoski Plasnitsa Belediye Teknik Lisesi-Gostivar II
23 Furkan Atilla Kamber A.Banisa Belediye Lisesi-Gostivar II
24 Ammar Şaban Çako A.Banisa Belediye Lisesi-Gostivar II
25 Alev Zudi Adem Novak Meslek Sağlık Lisesi-Gostivar II
26 Tülay Bayram Bayram Novak Meslek Sağlık Lisesi-Gostivar II
27 Asret Sevdan Arif Novak Meslek Sağlık Lisesi-Gostivar I
28 Gülçin Muarem Ümer Novak Belediye Teknik Lisesi-Gostivar I
29 Sema Ercan Muçi Gostivar Meslek Sağlık Lisesi-Gostivar III
30 Emir Samir Ramadanov Üsküp Pançe Karagozov-Üsküp IV
31 Levent Nadır Mehmedi Vrapçişte Belediye Ekonomi Lises-Gostivar I
32 Ali Abdula Abdulov Çalıklı Belediye Teknik Lisesi-Gostivar II
33 Fatih Sezgin Recep Dedeli Belediye Ekonomi Lises-Gostivar I
34 Nedim Zekeriya Debreşi Gosivar Belediye Lisesi-Gostivar II
35 Sedat Buyar Mustafi Vrapçişte Belediye Ekonomi Lises-Gostivar I
36 Şeyla Kurtiş Purde Gostivar Meslek Sağlık Lisesi-Gostivar III
37 Edisa Arafat Ramadani Skudrinye Meslek Sağlık Lisesi-Gostivar IV
38 Gülay Ayhan Seyfullah Vrapçişte Meslek Sağlık Lisesi-Gostivar II
39 Gufran Ahmed Avçe Gostivar Belediye Lisesi-Gostivar I
40 Seran Fariz Neziri Gostivar Meslek Sağlık Lisesi-Gostivar II
41 Rabiye Adil Dailoska Batinci İsa bey Medresesi-Gostivar III
42 Neşra Türan Tufa Gostivar Meslek Sağlık Lisesi-Gostivar I
43 Mükrem Latif Ruşiti Zdunye İsa bey Medresesi-Gostivar I
44 Neira Rujdiya Feratoska Debreşte Meslek Sağlık Lisesi-Gostivar II
45 Esmedina Muamer Sinanoska Debreşte Meslek Sağlık Lisesi-Gostivar II
46 Sedef Memet Kamili Gostivar Belediye Lisesi-Gostivar I
47 Simge Avni Sezair Pralenik Belediye Lisesi-Gostivar I
48 Sabrina Necat Mingarova Tsrnik Belediye Lisesi-Gostivar I
49 Canşa Useyin İbraim Kutsa Belediye Lisesi-Gostivar I
50 Medina Eran Recepi Vrapçişte Belediye Lisesi-Gostivar I
51 Resul Hasip Beceti Vrapçişte Belediye Lisesi-Gostivar I
52  Atice Yusuf Feyzoska Debreşte Belediye Ekonomi Lises-Gostivar III
53 Zera Talat İsmaili Vrapçişte Belediye Lisesi-Gostivar II
54 Okan Alizarif Bayram Gostivar Belediye Ekonomi Lises-Gostivar I
55 Şenay Ramadan Tair Kutsa Belediye Lisesi-Gostivar I
56 Selhima Ramadan Zenyili Skudrinye Meslek Sağlık Lisesi-Gostivar I
57 Zahira Yusuf Alioska Mogorçe Meslek Sağlık Lisesi-Gostivar I
58 Nilüfer Ahmet Başgül Gostivar Belediye Lisesi-Gostivar IV
59 Elanur Naci Lilai Gostivar Belediye Lisesi-Gostivar IV
60 Serkan Eran Matyani Gostivar Belediye Lisesi-Gostivar IV
61 Ersel Elyesa Ruşiti A.Banisa Belediye Lisesi-Gostivar II
62 Yüsra Şükür Emini Vrapçişte Belediye Teknik Lisesi-Gostivar IV
63 Seher Zülfi İbraimi Vrapçişte Belediye Teknik Lisesi-Gostivar IV
64 Oktay Necaat Recep Novak Belediye Lisesi-Gostivar II
65 Feyim İbrahim Arif Ellesa Belediye Teknik Lisesi-Gostivar I
66 Ferdi Recep Boşnak Ellesa Belediye Teknik Lisesi-Gostivar II
67 Özlem Abdul Recep Novak Yosip bros – Üsküp III
68 Nurda Musa Aliyi Gostivar Meslek Sağlık Lisesi-Gostivar III
69 Gülşen Şani Agai Gostivar Meslek Sağlık Lisesi-Gostivar III
70 Nalan Erol Estiu Gostivar Meslek Sağlık Lisesi-Gostivar III
71 Aleyna Atilla Aliyi Y.Banisa Belediye Ekonomi Lises-Gostivar IV
72 Nurcan Metin İdrizi Kalkandelen Belediye Ekonomi Lises-Gostivar IV
73 Cansu Hamid Rahman M.Jupa ATA Lisesi-M.Jupa IV
74 Sedef Akif Züberi Vrapçişte Meslek Sağlık Lisesi-Gostivar III
75 Ümmi Ensar İlyazi Vrapçişte Meslek Sağlık Lisesi-Gostivar III
76 Zual Abdulhadi Uzeiri Vrapçişte Meslek Sağlık Lisesi-Gostivar III
77 Muhamedenis  Erhan Yusufi Gostivar Belediye Lisesi-Gostivar I
78 Musaddik Hüsref Doğan Gostivar Belediye Lisesi-Gostivar IV
79 Kayo Ayrulla Emro Novak Meslek Sağlık Lisesi-Gostivar IV
80 Yusuf İsmail  Murati Vrapçişte Belediye Lisesi-Gostivar IV
81 Eren Erdoğan Receposki Kanatlar Belediye Lisesi-Gostivar I
82 Elma Mirsat İmeroska Mogorçe Meslek Sağlık Lisesi-Gostivar I
83 Esra Ercan Hoca Gostivar Belediye Teknik Lisesi-Gostivar III
84 Melek Halit Haliti Vrapçişte Belediye Teknik Lisesi-Gostivar IV
85 Seldina Zafer Aliyu Skudrinye Meslek Sağlık Lisesi-Gostivar I
86 Özlem Ekrem Kanturova Crnik Belediye Teknik Lisesi-Gostivar I
87 Akçe İsa Recepova Yüksek Mahalle Belediye Teknik Lisesi-Gostivar I
88 Meliha Kamil Oşafova Crnik Meslek Sağlık Lisesi-Gostivar I
89 Sercan Ercan Üzeiri A.Banisa Belediye Lisesi-Gostivar III
90 Ennur Özcan İsmaili Gostivar Belediye Lisesi-Gostivar III
91 Yasemin Alaedin Nuredin Gostivar Meslek Sağlık Lisesi-Gostivar IV
92 Dilara Vaedin Taravar Gostivar Belediye Lisesi-Gostivar IV
93 Mert  Ramis Saraç Gostivar Belediye Lisesi-Gostivar I
94 Yalçın Sebaedin Arifoski Kanatlar Belediye Lisesi-Gostivar IV
95 Filiz Faredin Aliyi A.Banisa Belediye Lisesi-Gostivar IV
96 Özlem Bayram Tahiri Gostivar Belediye Lisesi-Gostivar IV
97 Almira Samia durakoska Debreşte Belediye Lisesi-Gostivar III
98 Melike Fikret Recep Dedeli Belediye Lisesi-Gostivar IV
99 Haris Hızırniyat Arifi Kalkandelen Sağlık Lisesi Kalkandelen I
100 Seda Ayhan Bayram Gostivar Meslek Sağlık Lisesi-Gostivar III
101 Kübra İslam Aliyi Vrapçişte Meslek Sağlık Lisesi-Gostivar IV
102 Rabia Mefail Ademi Vrapçişte Meslek Sağlık Lisesi-Gostivar IV
103 Safiye İdriz Kaplanoska Podgorci İsa Bey Medrese-Gostivar II
104 Anisa Avmed Kazimoska Labunişta İsa Bey Medrese-Gostivar I
105 Melika Mediya Nur Lisiçani İsa Bey Medrese-Gostivar III
106 Süeda İzet Çamoviç Lajani İsa Bey Medrese-Gostivar II
107 İsmeta Bekim Demişovska Labunişta İsa Bey Medrese-Gostivar II
108 Selda Ferhan İbrahim Kalkandelen Sağlık Lisesi Kalkandelen II

 

 

ADEKSAM 2016-2017 Öğretim Yılı Bursunu Kazanan Üniversite Öğrencileri
  Adı,Baba Adı ve Soyadı Yaşadığı Yer Üniversite Sınıf Bölüm
1 Elif Ergül Ademi Üsküp Kiril Metodiy Üni. II Türk dili ve Edebiyatı
2 Seyhan Alinecmi Gapi Gostivar Kalkandelen Devlet.Ün IV İngilizce
3 Ayşe Selman Lokan Kalkandelen Kalkandelen Devlet.Ün IV Pedagoji
4 Mine Abdrail Alieva Pınarlı Kiril Metodiy Üni. I Tıp
5 Hakan Hadis Kazimi Y.Banisa Kalkandelen Devlet.Ün II Beden Eğitimi
6 Daut İsmail Çekoviç Üsküp Kiril Metodiy Üni. III Bilgi.Bil ve Bilgisayar Müh
7 Sema Gayur Jupani Gostivar Kiril Metodiy Üni. I Mimar