XV. 2012 – 2013

                                   2012-2013  LİSE VE DENGİ OKULLARI ÖĞRENCİLERİ

 

  Adı Soyadı Dogum yeri Okuduğu okul Bulunduğu yer
1. Ahmet Emrula Kocacik B.O.O. Gostivar Gostivar
2. Melsan Nasufoski MK.Brod Teknik Lisesi Gostivar Gostivar
3. Emrah Abdullah Resne B.O.O. Gostivar Gostivar
4. Orhan Skender Debre B.O.O. Gostivar Gostivar
5. Cavid Aliyoski Debreşte B.O.O. Gostivar Gostivar
6. Ganimet Melan Gostivar B.O.O. Gostivar Gostivar
7. Enes Bayramoski Kırçova B.O.O. Gostivar Gostivar
8. İmran Ali Kırçova B.O.O. Gostivar Gostivar
9. Havva Beceti Gostivar B.O.O.Gostivar-tıp Gostivar
10. Faik Bayramovski Debre B.O.O.Gostivar-tıp Gostivar
11. Edis Nur Kırçova B.Ekonomi.O. Gostivar Gostivar
12. Anel Fazlioski Kırçova B.Ekonomi.O. Gostivar Gostivar
13. Erdeney Nureski Kırçova B.O.O. Gostivar Gostivar
14. İmran Selimoski Debre B.T.L. Gostivar Gostivar
15. Semra Aciovska Debre ATA  B.O.O M.Jupa
16. Halime Süleyman Debre ATA  B.O.O M.Jupa
17. Emine Karahasan Gostivar B.O.O.Gostivar-tıp Gostivar
18. Raşit Şemsi Debre Teknik Lisesi Gostivar Gostivar
19. Ferhad Suloski Prilep B.O.O. Gostivar Gostivar
20. Serdar Visel Debre B.O.O. Gostivar Gostivar
21. Ufuk Ramadani Gostivar B.Ekonomi.O. Gostivar Gostivar
22. Şenol İbraimovski Debre Teknik Lisesi Gostivar Gostivar
23. Ayşe Demiri Gostivar B.Ekonomi.O. Gostivar Gostivar
24. Büşra Karpuz Gostivar B.Ekonomi.O. Gostivar Gostivar
25. Gönül Şare Gostivar B.O.O Gostivar-eczacılık Gostivar
26. Aydın Gırbo Gostivar B.Ekonomi.O. Gostivar Gostivar
27. Berat Hocitsa Gostivar B.Ekonomi.O. Gostivar Gostivar
28. Medina İpçeska Manastır B.Ekonomi.O. Gostivar Gostivar
29. Sinem Ademi Gostivar B.O.O. Gostivar-tıp Gostivar
30. Elif Memedi Gostivar B.O.O. Gostivar-tıp Gostivar
31. Sümeyra Kamber Gostivar B.O.O. Gostivar Gostivar
32. Arben Amşoski Prilep B.O.O. Gostivar Gostivar
33. Ferdi Recepov Valandova B.Ekonomi.O. Gostivar Gostivar
34. Muhammed Bayraktar Gostivar B.Ekonomi.O. Gostivar Gostivar
35. Sinem Purde Gostivar B.O.O. Gostivar-tıp Gostivar
36. Aida Kalaç Üsküp Yosip Broz Tito Üsküp
37. Daut Çekovik Üsküp Pançe Karagozov-tıp Üsküp
38. Didem Pançarlieva Üsküp Pançe Karagozov-tıp Üsküp
39. Ennur Mustafi Gostivar B.Ekonomi.O. Gostivar Gostivar
40. MithatEfkan Şentürk İstanbul BSML Nikola Steyn Kalkandelen
41. Leyla Selman Manastır Yahya Kemal Koleji Üsküp
42. Sevim Ali Kırçova B.Ekonomi.O. Gostivar Gostivar
43. Serpil Demir Prilep B.O.O. Gostivar Gostivar
44. Ferian Aziroska Prilep B.O.O. Gostivar Gostivar
45. Raufa Topaloski Prilep İsa Bey Medrese Gostivar
46. Dilek Tale Struga B.O.O. Gostivar Gostivar
47. Selçuk Hanciu Gostivar B.O.O. Gostivar Gostivar
48. Yasin Kamber Gostivar B.O.O. Gostivar Gostivar
49. Yaser Dibra Gostivar B.Ekonomi.O. Gostivar Gostivar
50. Mukaddes Telak Kiçevo B.O.O. Gostivar-tıp Gostivar
51. Sena Karaberzat Gostivar B.O.O. Gostivar-tıp Gostivar
52. Meliha İmeroska Debre İsa Bey Medresesi Gostivar
53. Selma Ayroska Debre B.O.O. Gostivar-tıp Gostivar
54. Ali Aruçi Gostivar B.O.O. Gostivar Gostivar
55. Mehida Sefedinovska Debre B.O.O. Gostivar Gostivar
56. Muhamed Tufektsiyoski Kırçova B.O.O Mirko Mileski Kırçova
57. Sibel Alitoska Kırçova B.O.O Mirko Mileski Kırçova
58. Selma  Azizoska Prilep B.O.O Mirko Mileski Kırçova
59. Admira Mirtoska Prilep B.O.O Mirko Mileski Kırçova
60. Zekir Demiroski Kırçova İsa Bey Medresesi İştip
61. Kerima Mirtoska Kırçova B.O.O Mirko Mileski Kırçova
62. Sami Demiroski İştip İsa Bey Medresesi İştip
63. Eniser Muratoska Prilep B.O.O Mirko Mileski Kırçova
64. Aygüzel Aluşi Almanya Nikola Steyn kalkandelen
65. Suna Karaberzat Gostivar B.Ekonomi.O. Gostivar Gostivar
66. Tülay Ali Gostivar B.Ekonomi.O. Gostivar Gostivar
67. İnci Ameti Gostivar B.O.O. Gostivar-tıp Gostivar
68. Anife Demirova Ustrumca Kosta Susinov Radoviş
69. Cenis Ramadan Urviç Nikola Steyn Kalkandelen
70. Cenifer Asani Urviç Nikola Steyn Kalkandelen
71. Belkis Mustafi Urviç Nikola Steyn Kalkandelen
72. Amela Omeri Urviç Nikola Steyn Kalkandelen
73. Azra Süleymani Urviç Nikola Steyn Kalkandelen
74. Selma Zürapi Urviç Nikola Steyn Kalkandelen
75. İndira İdrizi Urviç Nikola Steyn Kalkandelen
76. Safiya Abdiyi Yalovyane Nikola Steyn Kalkandelen
77. Nermine Abdiyi Yalovyane Nikola Steyn Kalkandelen
78. Neziya İsmaili Yalovyane Nikola Steyn Kalkandelen
79. Benazir Yusufi Yalovyane Nikola Steyn Kalkandelen
80. Erdoğan Misimi Yalovyane Nikola Steyn Kalkandelen

2012-2013  ÜNİVERSİTE TALEBELERİ

Sr.N Adı Soyadı Dogum yeri Okuduğu okul Bulunduğu yer
1 Salko Abdula İştip UGD İştip
2. Suat Toska Gostivar UT Kalkandelen
3. Nazife Yakupova Radoviş UKİM Üsküp
4. Kaniye İlyazi Raptiştah UKİM Üsküp
5. Yasemin  Ferat Zdunye Balkan U. Üsküp
6. Mirsad Abdi Üsküp –Koliçan UKİM Üsküp
7. Elif Baki Gostivar UT Kalkandelen
8. Mülkiye Baki Gostivar UT Kalkandelen
9. İlda Hayroviç Üsküp UKİM Üsküp
10 . Cansu Yakupi Y. Banisa Uluslararası Ustruga
11. Leyla Zekiri Üsküp UKİM Üsküp
12. Nurullah Partuşi Gostivar UT Kalkandelen
13. Eyup Şaban Üsküp -Koliçan UKİM Üsküp
14. Ahsen Nuredin Gostivar UKİM Üsküp
15 Adem Çindaroski Berovo UGD İştip