VII. 2004 – 2005

2004 – 2005 ÖĞRETİM YILINDA BURS’u KAZANAN TALEBELERİN LİSTESİ

 

ADİ VE SOYADI FAKÜLTE DOĞUM YERİ
1 GAMZE SELİM HUKUK ÜSKÜP
2 RAZİYE ŞARE PEDAGOJİ GOSTİVAR
3 İSMAİL YAHYA FİLOLİJİ İŞTİP
4 FİGEN KARAELMAZOVA PEDAGOJİ KALKOVO – DEMİR KAPI
5 FATMİR DEMİROSKİ POLİS AKADEMİSİ DEBREŞTE -PİRLEPE
6 NUSRET METOSKİ FELSEFE DEBREŞTE -PİRLEPE
7 EBRAR RECEP PEDAGOJİ VRAPÇİŞTE
8 GAMZE KADRİ PEDAGOJİ ÜSKÜP
9 YELİZ ABDİEVA TİP KONÇE-RADOVİŞ
10 NECLA BEKİR FİLOLOJİ Y.BAN İSA -GOSTİVRA
11 GÜLAY BEKİR PEDAGOJİ KALKANDELEN
12 SEZEN SEYFULLAH FİLOLOJİ ÜSKÜP
13 NURDAN HALİL HUKUK ÜSKÜP
14 CENEFER AHMEDOVSKA FİLOLOJİ KIRÇOVA
15 AFET ZEKİR PEDAGOJİ VRAPÇİŞTE
16 ARZU AGA FİLOLOJİ-İNGİLİZCE GOSTİVAR

 

ADİ VE SOYADI OKULU DOĞUM YERİ
1 ALİ DEMİR LİSE – GOSTİVAR KOCALİ-RADOVİŞ
2 ŞEYDA AHMET TIP-GOSTIVAR VRAPÇİŞTE
3 NAZAN NUREDİN TIP-ÜSKÜP ÜSKÜP
4 REYHAN RAHMAN TIP-GOSTIVAR MERKEZJUPA
5 EMRA TOSUN LİSE -GOSTİVAR VRAPÇİŞTE
6 NACİYE ÖMER LİSE-ÜSKÜP ÜSKÜP
7 CİHAD REŞİT İKTİSAT-GOSTİVAR VRAPÇİŞTE
8 ŞABAN DERVİŞ T1P-KALKANDELEN KOCAALİ-RADOVİŞ
9 ÜMİT SÜLEYMAN LİSE-ÜSKÜP ÜSKÜP
10 EMİR BİLAL T1P-GOSTİVAR SKUDRİNYE
11 AYFER KURTOVA LİSE-ÜSKÜP KOREŞNİCA -NEGOTİNO
12 SÜEYLA İPÇE LİSE-STRUGA RESNE
13 TİLYANA SKENDER TIP-GOSTİVAR MERKEZJUPA
14 RESUL EMİN İSA BEY MEDRESESİ VRAPÇİŞTE
15 İSA DEHAR TIP-KALKANDELEN GOSTİVAR
16. BERKANT RUŞİT TIP-ÜSKÜP ÜSKÜP
17 ELMİNA ELEZOSKA TIP-KALKANDELEN PREGOLOVO-KIRÇOVA
18 MASUME ŞAHİN LİSE-ÜSKÜP ÜSKÜP
19 EMRAH ZEKİR LİSE-STRUGA DEBRE
20 SANİYE YUSUFOSKA İKTİSAT -GOSTİVAR KANATLAR-PİRLEPE
21 URİYETA BEKİROSKA TIP-KALKANDELEN DEBREİTE-PİRLEP
22 BİLAL LİMAN İKTİSAT TOPOLNİÇA-RADOVİŞ
23 HAM Dİ YAŞAR TIP-KALKANDELEN PIRNALI -RADOVİŞ
24 EMİNAOSMANOSKA İKTİSAT-GOSTİVAR KIRÇOVA
25 YAŞAR ÖMER TIP-KALKANDELEN KLAVUZLU-RADOVİŞ
26 NEVRUZ KARAREŞİT LİSE-GOSTİVAR PLASNİÇA-KIRÇOVA
27 HÜSEYİN ŞERİF LİSE-STRUGA KLAVUZLU-RADOVİŞ
28 MAKFİRE SADULA T1P-GOSTİVAR DEBREŞTE -PİRLEPE
29 EDİŞ SÜLEYMAN LİSE-GOSTİVAR LİSİÇANİ-PİRLEPE
30 SEMİR BANEVSKİ İKTİSAT-GOSTİVAR K1RÇOVA
31 SEMRA NECİP T1P-ÜSKÜP ÜSKÜP
32 ÇINAR SİNAN LİSE -GOSTİVAR VRAPÇİŞTE
33 ERKAN BEKİROSKİ LİSE -ÜSKÜP ÜSKÜP
34 MEHMET GEZGİN T1P-KALKANDELEN Y.BANİSA -GOSTİVAR
35 ENİS İBESKİ TIP-KALKANDELEN DEBREŞTE-PİRLEPE
36 ABDÜLVAHİT

KARAMALESKİ

MESLEKİ LİSE-GOSTİVAR PLASNİÇA -K1RÇOVA
37 FATMA TUNTESKA TIP-GOSTİVAR LAJANİ -PİRLEPE
38 CANTÜRK BAHTİYAR İKTİSAT-GOSTİVAR DEBREŞTE-PİRLEPE
39 HÜSEYİN MEMİŞESKİ LİSE-GOSTİVAR KANATLAR-PİRLEPE
40 AMEL MUÇOSKİ MESLEKİ LİSE -GOSTİVAR PLASNİÇA -K1RÇOVA
41 MAHREM SADİK İKTİSAT-GOSTİVAR KANATLAR-PİRLEPE
42 FATİME KASIM TİP -GOSTİVAR GOSTİVAR
43 ÖZCAN PAYAZİT İKTİSAT-GOSTİVAR GOSTİVAR
44 ÇENET SABAN LİSE-GOSTİVAR VRAPÇİŞTE
45 SUAT TOSKA LİSE-GOSTİVAR GOSTİVAR