VIII. 2005 – 2006

2005 – 2006 ÖĞRETİM YILINDA BURS’u KAZANAN TALEBELERİN LİSTESİ

ADI VE SOYADI OKUDUĞU OKUL DOĞUM YERİ
1. SUAT TOSKA Gostivar Lisesi Gostivar
2. MEHMET GEZGİN Kalkandelen Meslek Sağlık Lisesi Gostivar
3. NACİYE CAFER Gostivar Mesleki Sağlık Lisesi Gostivar
4. İSA DEAR Kalkandelen Meslek Sağlık Lisesi Gostivar
5. ZEYNEP SARAÇ Gostivar Lisesi Gostivar
6. ÖMER KAPROL Gostivar Lisesi Gostivar
7. SAİME REKA Gostivar Lisesi Gostivar
8. SÜLEYMAN RECEP Gostivar Meslek Lisesi Vrapçişte
9. SERDAL SELMAN Gostivar Meslek Lisesi Vrapçişte
10. ŞEYDA AHMET Gostivar Meslek Sağlık Lisesi Vrapçişte
11. ZERRİN RİSTEM Gostivar Meslek Sağlık Lisesi Vrapçişte
12. ELİF MEHMED Gostivar Meslek Sağlık Lisesi Vrapçişte
13. REYHAN EMİN Gostivar Lisesi Vrapçişte
14. MEVLAN ZENDEL Gostivar İktisat Lisesi Kalkandelen
15. CÜNEYT BEKİR Gostivar Lisesi Kalkandelen
16. ŞEYLA MÜRTEZAN Gostivar Lisesi Kalkandelen
17. MELEK EMİN Kalkandelen Meslek Sağlık Lisesi Kalkandelen
18. COŞKUN ZEKİR Struga Lisesi Breştanik – Debre
19. EMRAH ZEKİR Struga Lisesi Breştanik Debre
20. FERDİ İBRAİMOSKİ Struga Lisesi Kanatlar – Pirlepe
21. HÜSEYİN ŞERİFOV Struga Lisesi Kılavuzlu – Radoviş
22. ERKİN BALKAN Üsküp Medresesi Çalıklı – Valandova
23. SÜLEYMAN İSMAİLOV Üsküp Medresesi V. Mala – Ustrumca
24. SEVİLAY RECEP Gostivar Lisesi Üsküp
25. YASMİN KALAÇ Üsküp İktisat Lisesi Üsküp
26. BENNU MUSLİ Üsküp Lisesi Üsküp
27. MENİR ABDULOSKİ Gostivar Lisesi Plasnitsa – Kırçova
28. SELMA SAİTOSKA Kalkandelen Meslek Sağlık Lisesi Plasnitsa – Kırçova
29. BELKİSA KEMENCESKA Gostivar Meslek Sağlık Lisesi Plasnitsa – Kırçova
30. BEGA RUŞİTOSKA Gostivar Meslek Sağlık Lisesi Plasnitsa – Kırçova
31. A. VAH İT KARAMALESKİ Gostivar Meslek Lisesi Plasnitsa – Kırçova
32. NEVRUS KARAREŞİT Gostivar Meslek Lisesi Plasnitsa – Kırçova
33. AMEL MUÇOSKİ Gostivar Meslek Lisesi Plasnitsa – Kırçova
34. HÜSEYİN Z. MEMİŞ Gostivar Lisesi Kanatlar – Pirlepe
35. MESUT S. MEMİŞ Gostivar Lisesi Kanatlar – Pirlepe
36. HÜSEİN TEKF.ŞAN Gostivar İktisat Lisesi Kanatlar – Pirlepe
37. SANİYE YUSUFOSKA Gostivar İktisat Lisesi Kanatlar – Pirlepe
38. FATMA TUNTESKA Gostivar Meslek Sağlık Lisesi Lajani – Pirlepe
39. RECEP HACİRECEP Gostivar Lisesi Lisiçani – Kırçova
40. KERİM DAUTOSKİ Gostivar Meslek Lisesi Lisiçani – Kırçova
41. SELMA BAŞTÜRK Gostivar İktisat Lisesi Lisiçani – Kırçova
42. ENİSA ZEYNOSKA Gostivar Meslek Sağlık Lisesi Lisiçani – Kırçova
43. EMRAN ABDULOSKİ Gostivar Lisesi Preglovo – M. Brod
44. ELMİNA ELEZOSKA Kalkandelen Meslek Sağlık Lisesi Preglovo – M. Brod
45. MELİSA YUSUFOSKA Gostivar Lisesi Kırçova
46. SELDA KANZO Gostivar Lisesi Kırçova
47. CEYLAN AHMEDOSKA Gostivar Lisesi Kırçova
48. FUADA MUSOSKA Gostivar Lisesi Sırbyani – Kırçova
49. CENİFER ALİYOSKA Gostivar Lisesi Sırbyani – Kırçova
50. NAZMİ YUSİN Gostivar Meslek Lisesi Poçivalo – İştip
51. DİLEK İDRİZ Gostivar Meslek Sağlık Lisesi Düzlük – İştip
52. SEYHAN ÇİÇEK Gostivar Meslek Sağlık Lisesi Memişli – Ustrumca
53. F ATIMA ASANOSKA Gostivar Lisesi Debreşte – Pirlepe
54. ORHAN İSLAMOSKİ Gostivar Meslek Lisesi Debreşte – Pirlepe
55. MAGFİRA SADULAH Gostivar Meslek Sağlık Lisesi Debreşte – Pirlepe
56. AYSEL SİNANOSKA Gostivar Meslek Sağlık Lisesi Debreşte – Pirlepe
57. URİYETA BEKİROSKA Kalkandelen Meslek Sağlık Lisesi Debreşte – Pirlepe
58. CANTÜRK FAZLİYA Gostivar İktisat Lisesi Debreşte – Pirlepe
59. ÖZCAN SÜLEYMANOSKİ Gostivar İktisat Lisesi Kocacık – Debre
60. ŞUAİB ZENGO Gostivar Meslek Lisesi Papradnik – Debre
61. TİLYANA SKENDER Gostivar Meslek Sağlık Lisesi Papradnik – Debre
62. ERSİN M. SALİOV Gostivar Meslek Lisesi Topolniça – Radoviş
63. ŞÜKRÜ Z. SALİOV Gostivar Meslek Lisesi Topolniça – Radoviş
64. BİROL LİMAN Gostivar İktisat Lisesi Topolniça – Radoviş
65. RAMADAN ÜSEİNOV Gostivar İktisat Lisesi Alikoç – Radoviş
66. ALİ DEMİR Gostivar Lisesi Kocali – Radoviş
67. YILMAZ ŞERİF Gostivar Lisesi Kocali – Radoviş
68. BİRSEN MUSTAFOSKA Gostivar İktisat Lisesi Kanatlar – Pirlepe
69,70,71 RADOVİŞ LİSESİNDE
TÜRKÇE OKUYAN
ÖĞRENCİLERE 3 KİŞİLİK
KONTENJAN
AYRILMIŞTIR.