III. 2000 – 2001

ADEKSAM ‘dan 2000/2001 OKUMA YILI ESNASINDA BURS’u KAZANAN TALEBELERİN LİSTESİ

I-ÜNÎVERSİTE TALEBELERİ

I. BERKAN ÖMER İKTİSAT FAKÜLTESİ A. BANÎSA -GOSTİVAR
2. ENNUR BEBA FİLOLOJİ FAKÜLT. GOSTİVAR
3. DERYA ALÇEVSKA PEDAGOJİ FAKÜLT. RESNE
4. MEYREM MANEVA FİLOLOJİ FAKÜLT. MANASTIR
5. BELMA B1LALOGLU TIP FAKÜLTESİ DOYRAN
6. AJDA ASANOVA PEDAGOJİ FAKÜLT. DEDELI -VALANDOVA
7. BfNNAZ ÎBOŞEVA FİLOLOJİ FAKÜLT. ÇALIKLI – VALANDOVA
8, AHMET ALÎLOV ORMANCILIK FAK. BAHÇEBOSU-
9. FÎRUS MUSTAFOV PEDAGOJİ FAKÜLT. TOPOLNIÇA – RADOVIŞ
10. SEVGİN abdiev FEN FAKÜLTESİ KONÇE – RADOVÎŞ
11. AHMED ABDURAHMAN. MAKİNECİ LIK KONÇE – RADOVIŞ
12. YASER İBRAHİM TIP FAKÜLTESİ VRAPÇIŞTE
13. ENES IDRIS PEDAGOJİ FAKÜLT. VRAPÇIŞTE
14. ŞENNUR SÜLEYMAN FİLOLOJİ FAKÜLT. OHRÎ
15. M1RSAD BAYRAM DİŞ HEKİMLİĞİ OHRÎ
16. MERSÎHA EMÎNOVİÇ DİŞ HEKİMLİĞİ OHRÎ
17. ŞÜKRİYE YUSUF FİLOLOJİ FAKÜLT. KALKANDELEN
18. MÜZEYYEN HUSEINI İKTİSAT KALKANDELEN
19. FUNDA BEKİR İKTİSAT USKUP
20. SALAHAT BEKİR DİŞ HEKİMLİĞİ USKUP
21. SELMA ALI FİLOLOJİ FAKÜLT. USKUP

 

II – LİSE ÖĞRENCİLERİ

1. AYHAN KURTOV ORTA MÜZİK OKULU DEMİR KAPI
2. TULAY HAYRULOVSKA : ORTA TIP – MANASTIR RESNE
3. ADEM HAM İD LÎSE GOSTÎVAR OHRÎ
4. AYDAN ALIOVSKI LÎSE GOSTÎVAR OHRÎ
5. HÜSEYİN ARIFOSKI LÎSE GOSTÎVAR KANATLAR-PÎRLEPE
6. DİLEK RECEP ORTA TIP KALKANDELEN KANATLAR-PIRLEPE
7. METİN MEMÎŞ ORTA MESLEK OKULU KANATLAR-PÎRLEPE
8. BÜLENT YUSUFOSKÎ LİSE GOSTÎVAR KANATLAR-PIRLEPE
9. FEVZİ SALI OV LİSE GOSTÎVAR TOPOLNIÇA RADOVIŞ
10. ELVIS MEMEDOV ORTA TIP KALKANDELEN TOPOLNIÇA RADOVIŞ
11. BÜLENT M. ZÜBEROV ORTA TIP KALKANDELEN KILAVUZLU RADOVIŞ
12. ŞALİ MEHMEDOV ORTA TIP KALKANDELEN KILAVUZLU RADOVIŞ
13. HAVVA HUSUNOVA ORTA TIP KALKANDELEN KONÇE RADOVIŞ
14. SEZGİN DALIP LÎSE GOSTÎVAR ÇALIKLI VALANDOVA
15. CENGİZ ÎBRAHÎMOV ORTA MESLEK OKULU DEDELD VALANDOVA
16. LATİF LATİF ORTA MESLEK OKULU ÇALIKLI VALANDOVA
17. SABÎHA BOLES ORTA TIP KALKANDELEN GOSTÎVAR
18. ELİF HAZÎR ORTA TIP KALKANDELEN GOSTÎVAR
19. ARZU ZEKIR ORTA TIP KALKANDELEN GOSTÎVAR
20. NEŞE ALÎ LİSE GOSTÎVAR GOSTÎVAR
21. NECLA BEKİR LİSE GOSTÎVAR GOSTÎVAR
22. SÜREYYA SARAÇ ORTA İKTİSAT OKULU GOSTÎVAR
23. LUAN ALI LİSE GOSTÎVAR GOSTÎVAR
24. EBRAR RECEP ORTA MESLEK OKULU VRAPÇÎŞTE
25. LEYLA AĞA LİSE GOSTÎVAR GOSTÎVAR
26. ELİS YUSUF ORTA TIP KALKANDELEN USKUP
27. ARZU KAYIN ORTA TIP KALKANDELEN ÜSKÜP
28. NİSAL NUREDÎN ORTA TIP KALKANDELEN USKÜP
29. MAGBULE SELİM ORTA TIP KALKANDELEN USKUP
30. HÜSNİYEAZIZ .. ORTA TIP KALKANDELEN USKUP
31. MERAL ABDUL ORTA TIP KALKANDELEN USKUP
32 EMİNE AYAZI ORTA TİP KALKANDELEN ÜSKÜP
33. KAMİL ŞEMSÎ LİSE GOSTÎVAR NOVAK
34. ERAN ZÜBER LİSE GOSTÎVAR BREŞTANİK
35. CANSEL ZEKİR ORTA TIP KALKANDELEN BREŞTANÎK
36. NUSAMET ŞEMSİ LİSE GOSTÎVAR NOVAK
37. ŞENHAN ZEKİR LİSE GOSTÎVAR KOCACIK
38. MUALLA YAHYA ORTA TIP KALKANDELEN TEARÇE KALKANDELEN
39. TUNCAY ILYAZ1 ORTA İKTİSAT OKULU TEARÇE KALKANDELEN
40. SEAT FAZLI ORTA MESLEK OKULU KALKANDEKLEN
41. KENAN SKENDERT LİSE GOSTÎVAR KALKANDELEN
42. CANAN VEYSELOV LİSE VALANDOVA BAHÇEBOSU VALANDO.
43. GÜNDAY ŞABAN LİSE VALANDOVA BAHÇEBOSU VALANDO.
44. OZAY İBRAHİM LİSE VALANDOVA BAHÇEBOSU VALANDO.
45. ÖZGÜR TAHIROV LÎSE VALANDOVA ÇALIKLI VALANDOVA
46. MERKAT BABÎN LİSE VALANDOVA BAHÇEBOSU VALANDO.