V. 2002 – 2003

ADEKSAM ‘dan 2002/2003 OKUMA YILI ESNASINDA BURS’uKAZANAN TALEBELERİN LİSTESİ

I-ÜNİVERSİTE TALEBELERİ

No ADI VE SOYADI FAKÜLTESİ DOĞUM YERİ
L ENGİN SÜLEYMANOSK.İ İKTİSAT DEBREŞTE-PİRLEPE
2. FATİME oirble İKTİSAT GOSTİVAR
3. NERMINA AHMEDOSKA PEDAGOJİ KIRÇOVA
4. BELMA BtLALOĞLU TIP YENİDOYRAN
5. EBRAR RECEP PEDAGOJİ VRAPÇIŞTE
6. NEŞE RUŞİD FELSEFE-PSIKOLOJI USKUP
7. ALKAN ALİ BEDEN EĞİTİMİ GOSTİVAR
8. NAFIYA SADIKOSKA FİLOLOJİ DEBREŞTE PIRLEPE
9. DEVİÇOSKA ERHIMA FİLOLOJİ KIRÇOVA
10. YASMINA AFRIMOVA FİLOLOJİ BEROVA
11. BÜLENT YUSUFOSKİ FİLOLOJİ KANATLAR-PIRLEPE
12. ŞENHAN ZEKIR FİLOLOJİ MERKEZ JUPA
13- AYBEYAN SELİM FEN VRAPÇİSTE
14. NECATİ İSMAİL 1 PEDAGOJİ BUDAKLAR MANASTIR
15. ALIT SÜLEYMAN MAKİNE DEDELI VALANDOVA
16. AHMET ABDÜRAHMAN MAKİNE KONÇE R A DO V İŞ
17. REMZİ ABDÜRAHMAN PEDAGOJİ KONÇE RA DO V İŞ
18- FIRUZ MUSTAFA PEDAGOJİ TOPOLNİTSA RADOVİŞ
19. FEVZİ SALIOV FİLOLOJİ TOPOLNİTSA RADOVİŞ
20. AYŞE RAMADANOSKA PEDAGOJİ DEBREŞTE PIRLEPE
21. SEVGİN ABDİ FEN KONÇE RADOVİŞ
22. LEYLA KALİS PEDAGOJİ GOSTİVAR
23. FİGEN KARAELMAZOVA PEDAGOJİ KALKOVA VALANDOV A
24. AYNUR ŞAHIN TIP OHRI
25, NUREL KAYIN FİLOLOJİ USKUP
26. AYHAN KURTOV MÜZİKAKADEMİSİ DEMIRKAPI
27. FİKRET BARO FİLOLOJİ KONÇE RADOVİŞ
28. BİLGİN VEYSEL BEDEN EĞİTİMİ ÇAL1KLI VALANDOVA
29. MUSTAFA AMŞOSKt FEN MATEMATİK DEBREŞTE PIRLEPE
30. VERGİN ŞABAN FİLOLOJİ YUKARI BANISA

 

LİSE ÖĞRENCİLERİ

31. AHMET EMİN USTRUGA LİSESİ USTRUMCA
32. LEYLA ağa GOSTIVAR LİSESİ GOSTİVAR
33. ELMINA ELEZOSKA M. SAĞLIK LİSESİ PREGLOVO MAKED. BROD
34. COŞKUN ZEKİR USTRUGA LİSESİ BREŞTANIK MERKEZ JUPA
35. NACİYE DIKO M. SAĞLIK LİSESİ GOSTIVAR
36. SENAYI NECİP USTRUGA LİSESİ J1TNENI DEBRE
37. MELEK EMİN M. SAĞL.LİSESİ KALKANDELEN
38. EMRAH ZEKİR USTRUGA LİSESİ BREŞTANİK MERKEZ JUPA
39. URİYETA BEKİROSKA M. SAĞLIK LİSESİ DEBREŞTE PIRLEPE
40. BÜLENT ZUBEROV İSA BEY MEDRESESİ ALIKOÇ RADOVIŞ
41. İSMAİL ARİFOV İSA BEY MEDRESESİ BAHÇEBOSU VALANDOVA
42. ŞENOL BİLAL M. SAĞLIK LİSESİ TEARÇE KALKANDELEN
1 43. SEMRA KERİM KLİMENT OHRİDSKI OHRI
44. YASEMİN DERALA M. SAĞLIK LİSESİ GOSTIVAR
45, AKKAN MAHMUT OHRI LİSESİ OHRI
46. CİHAN MUSTAFA MESLEKİ LİSE TEARÇE KALKANDELEN