VI. 2003 – 2004

2003 – 2004 ÖĞRETİM YILINDA BLIRS’u KAZANAN TALEBELERİN LİSTESİ

ÜNİVERSİTE TALEBELERİ

ADI VE SOYADI ÜNİVERSİTESİ DOĞUM YERİ
1 ALKAN ALİ BEDEN EĞİTİMİ GOSTİVAR
2 VERGİN ŞABAN İNGİLİZCE FİLOLOJİ Y. BANİSA
3 GAMZE SELİM HUKUK SİYASAL ÜSKÜP
4 ARZU AĞA İNGİLİZCE FİLOLOJİ GOSTİVAR
5 İSMAİL YAYOV TÜRK DİLİ FİLOLOJİ İŞTİP
6 EBRAR RECEP SINIFSAL PEDAGOJİ VRAPÇİŞTE
7 AFET ZEKİR SINIFSAL PEDAGOJİ VRAPÖİŞTE
8 SEMRA KERİM SİGORTACILIK TURİZM OHRİ
9 ŞENNUR AGP G. BİZNİS İKTİSAT OHRİ
10 HÜSNİ KARTAL MATEMATİK FEN NOVAK – M.JUPA
11 SABRİ İMEROSKİ SINIFSAL PEDAGOJİ KOLİÇANİ ÜSKÜP
12 FİRUS MUSTAFA SINIFSAL PEDAGOJİ TOPOLNİÇA RADOVİŞ
13 YELİZ ABDİEVA BİOKİMYA FEN KONÇE RADOVİŞ
14 REMZİ

ABDÜRAHMANOV

SINIFSAL PEDAGOJİ KONÇE RADOVİŞ
15 FATMİR DEMOSKİ TARİH FELSEFE DEBREŞTE PİRLEPE
16 NUSRET METOSKİ PEDAGOJİFELSEFE DEBREŞTE PİRLEPE
17 MUSTAFA AMSOSKİ MATEMATİK FEN DEBREŞTE PİRLEPE
18 RAZİYE ŞARE SINIFSAL PEDAGOJİ GOSTİVAR
19 BİLGİN VEYSEL BEDEN EĞİTİMİ ÇAL1KLI VALANDOVA
20 YASMİNA AFRİMOVA TÜRKÇE FİLOLOJİ BEROVO
21 BELMA BİLALOĞLU GENEL TİP YENİ DOYRAN
22 SEZEN SEYFULLAH TÜRKÇE FİLOLOJİ ÜSKÜP
23 FİGEN

KARAELMAZOVA

SINIFSAL PEDAGOJİ KALKOVO VALANDOVA
24 SÜHEYLA MEHMET TÜRKÇE FİLOLOJİ ÜSKÜP
25 MÜŞEREF RUŞİT HUKUK ÜSKÜP
26 KADRİYE SÜLEYMAN İLAHİYAT ÜSKÜP
27 AYHAN KURTOV MÜZİK AKADEMİSİ DEMİR KAPI
28 NAZİFE ŞABAN SOSYAL HİZM. FELSEFE ÜSKÜP
29 DEVRİM ARSLAN SİYASAL BİLG. HUKUL SIRBYANİ KIRÇOVA
30 NAFİYE SADİKOSKA TÜRKÇE FİLOLOJİ DEBREŞTE PİRLEPE
31 İMİYANA EGUPOSKA GENEL TIP KIRÇOVA
32 MEYDİN USİNOV SINIFSAL PEDAGOJİ ÇELEVİZ DEMİR KAPI
33 ERAN ZUBER İKTİSAT BREŞTANİ M. JUPA
34 ALİT SÜLEYMAN MAKİNE DEDELİ VALANDOVA

 

LİSE TALEBELERİ

ADI VE SOYADI OKULU DOĞUM YERİ
35 YILMAZ ŞERİF LİSE GOSTİVAR KOCALİ RADOVİŞ
36 NACİYE ÖMER LİSE ÜSKÜP ÜSKÜP
37 HABİBE KUBUR MÜZİK OKULU ÜSKÜP
38 SELMA AHMET İKTİSAT LİSESİ ÜSKÜP
39 SÜLEYMAN İSMAİLOV İSA BEY MEDRESESİ USTRUMCA
40 BÜLENTZÜBEROV İSA BEY MEDRESESİ ALİKOÇ RADOVİŞ
41 YAŞAR DESTANOV İSA BEY MEDRESESİ YSTRUMCA Y. MAHALLE
42 HÜSEİN ŞERİFOV LİSE USTRUGA KILAVUZLU RADOVİŞ
43 COŞKUN ZEKİR LİSE USTRUGA BREŞTANİ M. JUPA
44 EMRAH ZEKİR LİSE USTRUGA BREŞTANİ M. JUPA
45 SEİD NECİP LİSE USTRUGA JİTNENİKM. JUPA
46 EM RA TOSUN LİSE GOSTİVAR VRAPÇİŞTE
47 ALİ TEKEŞAN LİSE GOSTİVAR KANATLAR PİRLEPE
48 KEMAL ALİ İKTİSAT GOSTİVAR KOZYAK RESNE
49 URİYETA BEKİROSKA MESLEKİ S. LİS. KALKAND. DEBREŞTE PİRLEPE
50 ELMİNA ELEZOSKA MESLEKİ S. LİS. KALKAND. PREGLOVO KIRÇOVA
51 KÜBRA ŞABAN MESLEKİ S. LİS. KALKAND. ÜSKÜP
52 MELİSA YUSUFOSKA LİSE GOSTİVAR KIRÇOVA
53 EMİNA OSMANOSKA İKTİSAT GOSTİVAR KIRÇOVA
54 ELMEDİN KARAREŞİT LİSE GOSTİVAR PLASNİTSA KIRÇOVA
55 EMİNE SADİKOSKA İKTİSAT GOSTİVAR KANATLAR PİRLEPE
56 SANİYE YUSUFOSKA İKTİSAT GOSTİVAR KANATLAR PİRLEPE
57 CEYLAN AHMEDOSKA M.SAĞL.LİSESİ GOSTİVAR KIRÇOVA
58 FAIİMA MUSTAFOSKA M.SAĞL.LİSESİ GOSTİVAR PLASNİTSA KIRÇOVA
59 ALİDA MUSTAFOSKA M.SAĞL.LİSESİ GOSTİVAR SIRBYANİ KIRÇOVA
60 HAKKAN MAHMUT LİSE OHRİ OHRİ
61 EDİŞ SÜLEYMANOSKİ LİSE GOSTİVAR LİSİÇANİ KIRÇOVA
62 SENAT MİFTAROSKİ İKTİSAT GOSTİVAR LİSİÇANİ KIRÇOVA
63 ADEM HAMİT LİSE GOSTİVAR OHRİ
64 ELEMİN SEMERCESKİ LİSE GOSTİVAR PLASNİTSA KIRÇOVA
65 ŞEYDA AHMET M.SAĞL.LİSESİ GOSTİVAR VRAPÇİŞTE
66 EMİNE AYAZİ MESLEKİ S. LİS. KALKAND. ÜSKÜP
67 HACER MUSTAFA MESLEKİ S. LİS. KALKAND. ÜSKÜP
68 ARZU KAYIN MESLEKİ S. LİS. KALKAND. ÜSKÜP
69 MUHAREM SADİKOSKİ İKTİSAT GOSTİVAR KANATLAR PİRLEPE
70 HÜSEYİN ARİF LİSE GOSTİVAR KANATLAR PİRLEPE
71 ALİMAN ÜSEİNOV LİSE USTRUGA KILAVUZLU RADOVİŞ
72 REYHAN RAHMAN M.SAĞL.LİSESİ GOSTİVAR DEBRE
73 ALİM BİLAL M.SAĞL.LİSESİ GOSTİVAR SKUDRİNYE GOSTİVAR
74 NASER SÜLEYMAN LİSE GOSTİVAR ZDUNYE
75 EMİR BİLAL M.SAĞL.LİSESİ GOSTİVAR SKUDRİNYE GOSTİVAR
76 CENGİZ KURT İKTİSAT GOSTİVAR KONÇE RADOVİŞ
77 ÖZCAN PAYAZİT LİSE GOSTİVAR GOSTİVAR
78 REYHAN ŞABAN MESLEKİ S. LİS. KALKAND. ÜSKÜP
79 SALİM ABDÜRAMAN MESLEKİ LİSE GOSTİVAR TEARÇE KALKANDELEN
80 ŞALİ MEMEDOV MESLEKİ S. LİS. KALKAND. KILAVUZLU RADOVİŞ
81 SEMRA ÖMER LİSE ÜSKÜP URVİÇ KALKANDELEN
82 FATİME YONUZ MESLEKİ S. LİS. KALKAND. KONÇE RADOVİŞ
83 GÜLAY DALİP MESLEKİ S. LİS. KALKAND. KONÇE RADOVİŞ
84 ANİFE’RUŞİT MESLEKİ S. LİS. KALKAND. DORFULLU İŞTİP
85 HAMDİ YAŞAROV MESLEKİ S. LİS. KALKAND. PIRNALI RADOVİŞ
86 LEYLA RECEPOVA MESLEKİ S. LİS. KALKAND. KONÇE RADOVİŞ
87 HAVVA HÜSEİN MESLEKİ S. LİS. KALKAND. KONÇE RADOVİŞ
88 ALİ DEMİROV LİSE GOSTİVAR KOCALİ RADOVİŞ
89 SEMRA NECİP MESLEKİ S. LİS. KALKAND. ÜSKÜP
90 ŞABAN DERVİŞEV MESLEKİ S. LİS. KALKAND. KOCALİ RADOVİŞ
91 YAŞAR ÖMER MESLEKİ S. LİS. KALKAND. KILAVUZLU RADOVİŞ